Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 5 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Országos Szépíró Verseny

Siker a II. Országos Szépíró Versenyen

 

 A Tehetségeket Segítő Tanács idén második alaklommal rendezte meg az Országos Szépíró Versenyt. Az iskolánkban lebonyolított forduló után hét tanuló indulhatott a megyei döntőn, melyet 2013. március 7-én rendeztek meg a Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Speciális Szakiskola és EGYMI-ben, három korcsoportban.

I. korcsoport indulói (1.-2. évfolyam):

Boncz Ádám 2.c

Arnousz Virág 2.a

 

 II. korcsoport indulói: (3.-4. évfolyam)

Bella Boglárka 4.b

Lakatos Erzsébet 4.b

Felleg Inez 4.a

 

III. korcsoport indulói: (felső tagozat)

Simon Marianna 6.c

Kardos Ramóna 7.d

 

A verseny napján a Bárczi Iskola igazgatónője, Horváth Éva tartott köszöntőt, majd az iskola tanulóinak kedves műsora oldotta az indulók izgalmát. A feladat a megadott szöveg másolása volt, melyre a tanulóknak 60 perc állt rendelkezésükre. A kimerítő munka után szendviccsel, üdítővel vendégelték meg a diákokat. Az eredményhirdetésre várakozva filmvetítéssel, virtuális játékokkal szórakoztatták az elcsigázott versenyzőket.

Nagyon büszkék lehetünk diákjaink fegyelmezettségére, kitartására, türelmére, mellyel a kicsit hosszúra nyúlt várakozási időt viselték.

 

Legnagyobb büszkeség azonban az eredmények ismeretében tölthet el mindnyájunkat.

Az első korcsoportból Arnousz Virág 3. helyezést ért el, Míg Boncz Ádám 1. helyezésével megnyerte a megyei fordulót. A második korcsoportból Bella Boglárka szintén 3. helyen végzett. Az Országos Döntőn tehát három tanulónk képviselheti nemcsak iskolánkat, de városunkat és megyénket is.

 

Gratulálunk minden indulónak, a továbbjutóknak sok sikert kívánunk a döntőhöz!

Külön köszönet a tanító néniknek, és magyartanároknak, akik a gyermekek felkészítésében részt vettek.

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum