OVIS KUPA

Iskolánkban idén is hagyományosan megrendeztük a város összes óvodája számára az OVIS KUPÁT.

Meghívókat küldtünk és örömmel fogadtuk a jelentkezésüket. Most novemberben tíz óvodát sikerült vendégül látnunk.

A Megyeri Jenő tornateremben rendezett játékos sportvetélkedő remek hangulatban zajlott. Az óvodásokat külön busz szállította a Dózsa iskolába. Az ajtóban lelkes nyolcadik osztályos  tanulók mint vendéglátók várták őket és egész délelőtt nagyon igyekeztek, hogy a kicsik jól érezzék magukat. A váltóversenyen minden oviból tíz fő vett részt. A csapatversenyt egyéni megmérettetés zárta. Ezt követően az óvodásokat vendégül láttuk az iskolai ebédlőben, majd következett a várva várt eredményhirdetés.

Idén:  1. helyezett lett a Vadvirág Óvoda,

2. helyezett lett a Csillag úti Óvoda,

3. helyezett a Bóbita Óvoda.

Senki nem ment haza üres kézzel, mindenki örülhetett a tanító nénik által készített ajándékoknak. A csapatok értékes játékokkal is gazdagabbak lettek.

Köszönjük az óvodáknak a részvételt és az óvó nénik lelkes segítségét!