Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 3 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Farsang

FARSANG A FELSŐBEN

Iskolánk felső tagozata 2012. február 17-én tartotta farsangi mulatságát.

Nagy kíváncsisággal váruk az estét, hiszen az elmúlt  években mindig jó bulikat tartottunk. Új programokat is szerveztünk, hogy mindenki megtalálhassa a neki megfelelő szórakozást.

Este fél ötkor megszólaltak a hangszórók, beindult a tánc. Öt óra után megjelentek a jelmezesek, talán egy kicsit többen voltak, mint tavaly. Robot, az iskola rabjai, elit kommandós, fegyverrel látszó tárggyal a kezében. Két táncos lány megmutatta tudását mindenki előtt, osztályok mutatkoztak be vidám műsorukkal.

Ennyi bevezetés után tényleg beindult a buli.

Sokan táncoltak, volt aki a farsangi csocsóversenyen mérte össze tudását, volt aki a „Kávé s teaházban” beszélgetett. Az egyik terem a karaoke-party jobbnál jobb hangjaitól volt hangos. Éhes és szomjas szájak találhattak vigaszt a büfé kínálata segítségével.

Idén is jól mulathattunk, köszönhetően a szervezőknek, a segítő tanároknak, szülőknek és az együtt mulató gyerekeknek. Az est fénypontja a tombolahúzás volt. Sok és értékes ajándék talált gazdára, fődíjak között Sirály Pizzériás vacsorameghívás, több Sobri Kalandparkos belépő és MP4 lejátszó is várta gazdáját. A buli este nyolckor ért véget, reméljük jövőre is ilyen jól fog sikerülni és mindenki eljöhet, aki csak akar és tud.

Soltész Gergely

 

Képek a rendezvényről

 

ALSÓS FARSANG

Az alsó tagozat február 18-án búcsúztatta a telet farsangi mulatsággal.

A délelőtt az osztályok és az iskolánkban működő művészeti csoportok műsorával kezdődött.

Ezután a számos beöltözött jelmezes felvonulása következett, idén is sok ötletes maskarát láthattunk.

Míg a zsűri tanácskozott, Varga István vezetésével jó hangulatú táncházon vehettek részt a vállalkozó kedvű diákok,ezt pedig a táncverseny követte.

A tánc után sok értékes tombolát vehettek át a szerencsések.

Reméljük mindenki jól szórakozott és szívesen emlékszik vissza erre a délelőttre!

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum