Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Német nemzetiségi iskolák találkozója

Október 4-én rendezték meg a német nemzetiségi iskolák találkozóját. Az idén a házigazda szerepét a Hriszto Botev Általános Iskola töltötte be. Az intézmények 2 három főből álló csapattal indulhattak a versenyen, melynek témája az ősz volt. A résztvevőknek a szókincstudás mellett nagyfokú kreativitásra is szüksége volt a nyolc feladat teljesítéséhez. Nemcsak hasznos, de kellemes, hangulatos délutánt töltöttek el a versenyzők. Nagyon szoros eredmény született, hisz az első helyezettek 56 pontot értek el, míg a mi diákjaink 54 ponttal a 3. helyen végeztek. Csapattagok: Freitag Bianka 7.a, Lengyel Dorottya 6.a, Balogh András 6.a osztályos tanulók. Másik csapatunk 50 ponttal az 5. helyet szerezte meg. Tagok: Pauer Fanni, Rózsa Elisabeth, Lőkös Gábor 7.a osztályos tanulók. Köszönjük, hogy méltó módon képviselték iskolánk tagozatát! Gratulálunk!
Dr. Kovácsné Balázs Tünde

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum