Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Kézilabda – Cell kupa

Bajnok csapat

 

 

A nyári pihenő után augusztus 1-én kéziseink megkezdék a felkészülést az új versenysorozatra. Edzőtábor után két kupán is szerepeltek. Először a nagyobbak  3 napos Fradi kupán játszottak,ahonnan ezüstéremmel tértek haza. A torna legjobb játékosa ebben a korosztályban Szöllőskei Gergő lett. A hagyományos nemzeközi Cell kupán iskolánkból 3 korcsoport indult. Az U14-esek a 8.helyen végeztek,míg az U10-es csoport a 4.helyezett lett.Az U12-es korosztály 19 induló csapat közül a dobogó legfelső fokára állhatott az aranyérem birtokában. A legjobb játékos címet kapta.

Gratulálunk!

Az edző: Nagy Róbertné Tünde néni szeretettel várja a kézilabdát szerető vagy kipróbálni vágyó gyerekeket.

Cell kupa győztes csapat tagjai:
Kocsis Dávid
Merkli Kornél
Gerendi Ákos
Vécsey Balázs
Spechardt Gergő
Czetti Gergő
Karli Péter
Katona Nikolasz
Plank Dávid
Orbán Barnabás
Véber Kevin
Cserna Erik

 

 

Sz-né Eisenbeck Dóra

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum