Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 3 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Induló szakkörök és sport foglalkozások

 

Tájékoztató az induló szakkörök és sport foglalkozások tervezett tematikájáról és időpontjairól

Szakkör neve

Időpont

évfolyam

Téma

szakkörvezető

 

Matematika

 

kedd 0.

7.

Felkészítés a versenyekre

Lengyel Károly

Magyar tehetséggondozó

csütörtök 0.

7.

Versenyfelkészítés

Bencsik Józsefné

Kórus

kedd- csütörtök 1400-1445

3-4-5.

Énekeljünk!

Farsang Törös Krisztina

 

Spanyol

 

hétfő 0.

7.

 

Bíró Orsolya

 

Angol

 

szerda 6.

6.a

 

Bíró Orsolya

Német tehetséggondozó

 

 

kedd 7.

6.a

7.a

felvételi, verseny felkészítés

Dr. Kovácsné Balázs Tünde

 

 

 

Matematika

szerda 0.

5.

versenyfelkészítés

Tislérné Ferencz Anett

 

Informatika

 

7-8.

Versenyfelkészítés

Tislérné Ferencz Anett

 

Magyar felvételi előkészítő

csütörtök 0.

8.b

 

Horog Zsuzsanna

Magyar felvételi előkészítő

péntek

0.

8.a

 

Horog Zsuzsanna

Matematika

szerda

0.

6.

Versenyekre való felkészítés

Csongrádiné Baksa Katalin

Matematika felvételi előkészítő

csütörtök 0.

8.

 

Plutzer Ferencné

Informatika

hétfő 1400

4.

Versenyfelkészítés

Plutzer Ferencné

Képzőművészeti (rajz)

kedd

szerda

1-8.

Különböző technikák

Pigler Károly

 

 

 

 

 

 

Labdarúgás

 

1-2. osztály        fiú              szerda                  1430– 1515              Ángyán

3-4. osztály        fiú              szerda                  1515– 1610              László

5-6. osztály        fiú              csütörtök            1400– 1445   Csongrádiné Baksa Katalin

 

Tömegsport

 

5-6. osztály        fiú              hétfő                   1415– 1500

7-8. osztály        fiú              kedd                   1335– 1415              Szalai Tamásné

5-8. osztály        lány           kedd                   1415– 1500             

 

Kosárlabda

 

5-8. osztály        lány           szerda                  1400– 1445              Nagyné Csapó

                                               péntek                 1400– 1445              Mariann

5-6. osztály        fiú              szerda                  1400– 1445              Veress

                                               péntek                 710– 750                    József

 

Kézilabda

 

1-2. osztály        fiú              csütörtök            1400– 1445                          Nagy

3-4. osztály        fiú              kedd                   1600– 1700                          Róbertné

                                               péntek                 1600– 1700

5-8. osztály        fiú              hétfő                   1500– 1700

                                               kedd                   1500– 1600                          Nagy

                                               szerda                  710– 750

                                               csütörtök            1500– 1700                          Róbertné

                                               péntek                 1500– 1600

 

Röplabda

 

5-8. osztály        lány           szerda                  1600–                    Szelle Dóra

 

 

Atlétika

 

3-4. osztály                           hétfő                   1430–          Szászné Csala Nóra

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum