2011/2012

A 2011/2012. tanévben a következő első osztályok indulnak

1.a    német nemzetiségi:

1997 óta működik iskolánkban a német nemzetiségi tagozat. A nemzetiségi kultúra ismeretanyagának átadása mellett a magas szintű nyelvtudás elérése az elsődleges cél. Nyelvtanításunk során a szóbeli- és az írásbeli kommunikációs, a gazdag szókincs kialakítása élvez előnyt. Első osztálytól heti 5 órában tanulják a nyelvet. Nyelvtanáraink mindannyian jól képzett, többdiplomások, igyekeznek minden korosztály számára vonzóvá tenni a nyelvtanulást.

• Horváthné Kovács Valéria
  • Szöllőskeiné Eisenbeck Dóra

Német nyelvet tanítók:

• Dr. Kissné Letykó Judit
  • Ruzsicsné Ring Éva

1.b    angol számítástechnikai orientációjú normál tantervű:

Az angol- számítástechnika orientációs osztályban a második évfolyamtól biztosítunk lehetőséget az idegen nyelv tanulására, a számítógéppel való korai ismerkedésre is.

• Bánné Borbás Éva
  • Dériné Tamás Éva

Nyelvtanárok:

• Gálné Gacsal Erika
  • Keresztúri Zsuzsanna

1.c     nyelvi- számítástechnikai orientációjú normál tantervű:

A nyelvi- számítástechnikai orientációjú osztályban a második évfolyamtól biztosítunk lehetőséget a városban egyedülálló módon – az angol nyelv mellett – a spanyol nyelv tanulására, valamint a számítógéppel való korai ismerkedésre.

• Bettesné Lengyel Andrea
  • Rácz Zoltánné

Nyelvtanárok:

• Gálné Gacsal Erika
  • Keresztúri Zsuzsanna
  • Halmayné Badacsonyi Márta

Mindhárom osztályban biztosított a mindennapos testnevelés, valamint a különböző sportágakkal való ismerkedés, program.

Hozzászólás nem lehetséges.