Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Ez is velünk történt a nyáron…

Ez is velünk történt nyáron…

2009. augusztus 20-án iskolánk “Gyöngyvirág” német nemzetiségi tánccsoportjának 10 tagja is szerepelt a Laczkó Dezső Múzeum mellett megtartott “Szegről szegre” programsorozaton. A Dózsaváros – Margit szeg – kulturális csoportjainak bemutatkozása  során három táncot adtak elő a gyerekek. A képen a Springlerből látható egy részlet. Köszönet a fellépőknek, a 7/A-ból Angyal Zsófia, Demény Márton, Fogl Fanni, Kemény Dorina, Kenyeres Renáta, Kerekes Dorottya, Máté Lőrinc, Szomódi Bea, Takács Réka és a 8/A-ból Léber Krisztina szakított erre időt a nyári szünetből.

Hozzászólás nem lehetséges.

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum