Erzsébet tábor

4. b osztály

B. Füred 1b

Osztályunk néhány napot Zánkán az Erzsébet táborban töltött. Az indulás napján izgatottan szálltunk fel a buszra.

Az első élményünk Balatonfüreden volt. Megnéztük a Balatont, játszottunk, fagyiztunk.

A táborba érve, csak az ott kapott karszalaggal mehettünk be. Lepakoltuk táskáinkat és mentünk is ebédelni. Általában ízletes és rendkívül bőséges volt minden étkezésünk.

Szobáink kényelmesek és szépek voltak. Fent is maradtunk sokáig esténként. Beszélgettünk, viccelődtünk.

Rengeteg érdekes programon vettünk részt. Pl.: íjászkodtunk, trambulinoztunk, megbogarasodtunk a bogárbemutatón. Sok érdekes dolgot tudtunk meg a kutyabemutatón.

Veréb Tamás és az Alma együttes is kellemes szórakozást nyújtott. Az utolsó estén discóztunk.

Fáradtan, de sok-sok élménnyel szálltunk fel a buszra a hazainduláskor. Ha lehetett volna, még maradtunk volna szívesen.

A táborban készült fényképek ide kattintva megtekinthetők

2021.09.16

4.b osztály tanulói