!!! Változás a tanévnyitó időpontjában !!!

Kedves Szülők!

Iskolánkban a tanévnyitó ünnepély szeptember 1-jén reggel 8 órakor lesz.

2.-7. osztályosaink számára az osztálytermekben iskolarádión keresztül,

leendő első osztályosaink és a 8. osztályosok számára az iskolaudvaron.

Erre az ünnepélyes alkalomra szeretettel várjuk kis elsőseink szüleit, amennyiben az időjárás megengedi a szabadtéren tartózkodást.

Ezen a napon kérjük, hogy tanítványaink fehér inget/blúzt és iskolai nyakkendőt/ sálat viseljenek!

Érkezés, és távozás az intézményből:

Jó idő esetén reggel fél 8-ig az iskolaudvaron gyülekeznek a gyerekek. Kérjük, hogy aki megteheti, fél 8 és 7 óra 45 között érkezzen!

Felsős tanulóink érkezéskor és távozáskor a főépület mindkét bejáratát használhatják.

Az alsósok rossz idő esetén fél 8-ig csak a főbejáratot használhatják. A szobor felőli ajtó fél 8-7.50-ig lesz nyitva.

A gyerekek önállóan mennek be az osztálytermekbe, a szülők csak előzetes egyeztetés után (szülői értekezlet, fogadóóra) léphetnek be az épületekbe.

Délután a tanító nénik 16 órakor lekísérik a tavalyi rend szerint a tanulócsoportokat. (1.a és 1.c osztályok a főépület előtt, az 1.b-sek a kosárlabda pálya felől várakoznak majd a szüleikre.)

Az első napon 4 osztályfőnöki óra lesz, amelyek után napközit, tanulószobát biztosítunk. Tanulóink a 4. óra után csak szülői engedéllyel mehetnek haza.