Köszönjük!

IMG_3170b   IMG_3172b

Fertig Erzsébet, iskolánk pedagógiai asszisztense, januártól nyugdíjba vonult. 40 éven át segítette munkánkat. A német nemzetiségi tagozat 1997-es megalakulása óta számtalan rendezvényen, programon számíthattunk aktív közreműködésére, ötleteire, támogatására.

Nevéhez fűződik német tánccsoportjaink megalakulása, de segédkezett német kamarakórusunk életre hívásában is. Magas színvonal elérését tűzte ki célul és ezt sikerrel teljesítette is.

Országos ezüst, és sok-sok megyei arany minősítést ért el táncosaival.

A nemzetiségi kultúra megismertetésére, a hagyományok megőrzésére nagy hangsúlyt fektetett.

Évről évre lelkesen készült a gyerekekkel iskolai, városi, megyei fellépésekre, de elvitte táncosait Ausztriába, Németországba is.

Decemberben némettanáraink kis ünnepség keretében köszönetet mondtak több évtizedes odaadó munkájáért.

IMG_3174b

Jó pihenést és aktív nyugdíjas éveket kívánunk.