Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

„e-kütyü”- gyűjtés végeredmény

kepatmeretezes_hu_fenntarthatosagi_temahet_gyujtes

Kedves Dózsás Közösség!

 

Örömmel számolunk be nektek arról, hogy lezárult és elszállításra került a Fenntarthatósági témahét keretében meghirdetett ún. „e-kütyü”- gyűjtés iskolánkban. A végső mérlegelés a következőképpen alakult:

 

ELEM: 31 kg

MOBILTELEFON: 2 kg

ELEKTRONIKAI HULLADÉK: 45 kg

e-waste_titelbild mobilszemet

 

Köszönjük, hogy részt vettetek ebben az akcióban, védtétek ezzel is környezetünket. Gyűjtsétek továbbra is szelektíven ezeket a hulladékfajtákat. Reméljük, lesz újra ilyen akció, de addig is a használt elemeket hozzátok folyamatosan és helyezzétek a kihelyezett gyűjtőkbe!

 

(Az ÖKO-Munkacsoport nevében: Kisné Hudák Kata néni)

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum