Tájékoztató

Tisztelt Szülők!

A tanév végéig a tantermen kívüli digitális oktatási rend marad érvényben iskolánkban is. Emellett 2020.06.02-tól oktatási céllal találkozhatnak az iskolában a pedagógusok és a tanulók.

Amennyiben a szülők igénylik kis csoportos konzultációt szervezünk a gyerekek részére melyen a tanulók tudásának megerősítését, esetlegesen lemaradók felzárkóztatását helyezzük előtérbe.

-A konzultációs órákat 8-12 óráig tartjuk. 12 órától az étkezés lebonyolítása történik, majd 16 óráig a gyermekek felügyeletét biztosítjuk.

A felsőbb évfolyamosok évfolyamonként összevont csoportban elsősorban a digitális tananyag mentén haladva, egyéni megsegítéssel végzik feladataikat.

A tanulóknak magukkal kell hozniuk íróeszközeiket, matematika, magyar, környezetismeret, idegen nyelv felszereléseiket.

-A gyermekeknek az épületbe lépéskor a kihelyezett alkoholos kézfertőtlenítő szert kell használniuk.

-Szülők nem léphetnek az iskola épületébe. (Kivéve ebéd befizetés) A pedagógusok a bejáratnál várják a tanulókat.

-Az épületben váltócipő használata továbbra is kötelező.

-Kérjük, hogy gyermekük számára biztosítsák a folyadékbevitelre alkalmas kulacsot/flakont, ha egyszeri étkezők: tízórait, uzsonnát.

Köszönjük együttműködésüket