Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Látogatás a Bakonykarszt Zrt. látogatóközpontjában

Látogatás a Bakonykarszt Zrt

Iskolánk 50 tanulója, 3 napközis csoport (5.a, 5.b és 6.a/b) vett részt  egy múzeumpedagógiai foglalkozáson és tárlatvezetésen 2019. november 19-én délután három napközis nevelő kíséretében a Bakonykarszt Zrt. Vízvezetéki Gépház – Víziközmű Múzeumában.

 

Egy projekt keretében a gyerekek egyórás foglalkozás keretében ismerkedhettek meg a Bakonykarszt Zrt. munkájával, Veszprém város csatornázási történetével.

 

A tárlatvezetés során a gyerekek testközelből is megismerhették egy kút, egy vízóra, egy elzárószelep, egy átemelőszivattyú, egy tűzcsap működését; megismerhették, hogy hogyan fejlődött a csatornázás; megtudták, hogy mi az a vízművédterület és miért van rá szükség.

Végezetül a gyerekek betekintést nyertek a társaság munkájába, hogy milyen munkaterületeken lehet itt elhelyezkedni, és ezekhez milyen végzettségre van szülség.

A látogatáson készült fényképek ide kattintva megtekinthetők

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum