Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 5 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Népi gyógymódok

Népi gyógymódok 4.a és 4.b osztály

 

A német hon- és népismeret tantárgy tananyagának része a népi gyógymódok témakör. Úgy gondoltuk, hogy ne csak a tankönyvből szerezzenek elméleti ismereteket tanulóink, hanem a valóságban is találkozzanak a gyógynövényekkel.

 

Előadónk részletesen bemutatta a növényeket, ismertette azok gyógyító hatását. Mindent megnézhettek, megfoghattak, megszagolhattak. Ezután  gyógynövénypárnákat készítettek, illetve gyógyteákat kóstoltak.

 

Nagy élmény volt a diákok számára ez a gyakorlatias élményszerzés.

 

A népi gyógymódokkal kapcsolatos képek ide kattintva elérhetők

A programot a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatta.

miniszterelnökség_bethlen

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum