Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 4 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Dózsás diákjaink sport sikerei

Mezei Futóverseny:

Március 17-én, Kecskeméten 110. alkalommal megrendezett Országos Mezei Futóversenyen Birnbauer Zsombor 4. b osztályos tanuló 2000 m-en az előkelő 10. helyezést szerezte meg, egyéniben úgy, hogy idősebbekkel futott, csapatával pedig a 2. helyen végzett.

Birnbauer Dalma 6. b osztályos tanuló a 3000 m-en sárban, szakadó esőben a 8. helyen végzett, Kovács Máté, 6. b osztályos tanuló harmadik helyezést érte el. Gratulálunk az országos sport sikerekhez tanulóinknak.

 

 

Kézilabda:

Vasárnap TELEKOM-KUPA néven rendeztek országos kézilabda tornát Veszprémben 4 csapat az Éles kézi suli, Pick Szeged, Telekom-Tapolca, és a Telekom-Veszprém részvételével az U10-es korosztályban.

A szoros küzdelemben a kupát az Éles kézi suli nyerte, 2. helyen a Telekom-Veszprém, 3. helyen a Pick-Szeged végzett.

A csapat tagjai voltak: Gáncs-Pető Máté 4. c, Gáncs-Pető Levente 4.c, Major Ákos 4.c, Kovács Benedek 4.c, Ender Dávid 4.d, Ender Richárd 4.a, Birnbauer Zsombor 4.b

A legjobb góllövő kupát Birnbauer Zsombor 4. b osztályos tanuló kapta. Gratulálunk.

Szintén ezen a kupán jeleskedtek az U12 korosztályban iskolánk tanulói Hargitai Dániel és Németh Bulcsú 6. c osztályos tanulók, a Telekom-Veszprém csapatát erősítve szerezték meg a bronzérmet a Pick Szeged együttesével nagy küzdelmet víva. Gratulálunk a fiúknak és további sikeres mérkőzéseket kívánunk!

 

 

Atlétika:

Tavaszköszöntő futóversenyt rendeztek a Betekints völgyben a közelmúltban, 1300m-en Birnbauer Botond 2. c osztályos tanuló külön kategóriában, handbike kategóriában az 1. helyezést szerezte meg. Ugyanezen a távon Birnbauer Zsombor 4.b osztályos tanuló szintén az első helyen végzett, 2600 m-en Birnbauer Dalma korosztályában a 2. helyezett lett. Szívből gratulálunk a kiváló sport eredményekhez diákjainknak.

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum