Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 1 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Ünnepvárás a felső tagozaton

Igazi ünnepváró hangulat és ünnepi dekorációba öltözött helyszín fogadta a diákönkormányzatunk jóvoltából december 17-én, a hagyományos adventi kézműves játszóházra érkezőket. Amíg az 5. a osztályosok a fenyőfát díszítették, addig a felsős diákok közül többen is lelkesen vettek részt az ebédlőben és tantermi  helyszínek berendezésében.

 

Amint a korábbi években is főként a napközis és tanulószobás diákok és tanáraik voltak a program lelkes résztvevői, de örültünk, hogy jó néhányan visszalátogattak a rendezvényre. A közel 90 diák zsibongása hamarosan betöltötte a helyszíneket. Az idei évben is mindenki kedvére választhatott, hogy milyen kedves kézműves ajándékot készít magának vagy szeretteinek.

 

Így a felsős pedagógusok, Polgár Ildikó tobozból fenyőfát, Ilcsik Andrea CD-ből készíthető mécses tartót, Wéber Csilla angyalkát, Kis Helga mézeskalács díszt, Balogh Éva tanárnő pedig origami karácsonyi díszeket segített készíteni a diákoknak. Takács Brigitta karácsonyi totókkal és kvízekkel várta a diákokat. Első alkalommal a karácsonyi csere-bere vásár mellett a főként a fiúknak ajánlott program volt Bán tanár úr által szervezett ügyességi játékok bemutatója s népszerű volt Scher Noémi tanárnővel Monopoly társasjátékozás. Nem maradhatott el a kedvelt teázás valamint a finom kekszek kóstolása. Köszönet Nagyné Csapó Mariann tanárnőnek a segítségéért.

 

Baróti Dorina 5. c osztályos diák javára és a gyógyulást támogatandó meghirdetett jótékonysági süti vásárba sokan hoztak finom sütemények, amelyek az utolsó darabig el is fogytak a délután folyamán.

 

Külön is köszönet Szilágyi András 8.b, Polgár Sára és Csóka Léna 5. a osztályos és Dóber Dániel 7. b-s diáknak , hogy lelkesen vettek részt a sütik árusításában. A bevételből, amely 8840.- Ft volt, 6.000 Ft-ot adtunk át Baróti Dorina családjának és a fennmaradó összeget a Veszprémi Állatvédő Egyesületnek ajánlottuk fel karácsony előtt. Egyúttal hálás köszönet mindenkinek, aki bármilyen módon hozzájárult a jótékonysági süti vásár sikeréhez.

 

Úgy tapasztaltam, hogy néhányan a kezdeti érdektelenség után már kedvüket találták a programban és szívesen vettek részt a kézműves foglalkozásokon is. Sajnos a csere-bere vásárra csak két diák hozott cserélendő játékokat, de a többi helyszínen mindenütt nagy volt a nyüzsgés és igazi ünnepváró hangulatban tölthettük együtt ezt a délutánt.  

 

Nagy-nagy köszönet azon felsős pedagógusoknak, iskolai dolgozóknak, a Bakonygaszt munkatársainak, felnőtteknek, diákoknak, akik hozzájárultak az adventi kézműves délután és teaház sikeréhez.

Ha ti is akarjátok, folytatása következik 2018-ban.

 

Lambert Zsuzsanna

felsős diákönkormányzatot segítő pedagógus

programszervező

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum