Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Mennyi szeretet fér el egy cipősdobozban?

Ebben az évben is útnak indult a „Cipősdoboz akció”. A mozgalom alapgondolata szerint gyerekek vagy családok készítenek ajándékot rászoruló gyerekeknek. A színes csomagolópapírba öltöztetett dobozok a szeretetet és az együttérzést jelképezik.

 

A szülői munkaközösség kezdeményezésére iskolánk is csatlakozott az akcióhoz. Nagyon örülünk, hogy több mint 200 darab dobozt tudtunk összeállítani. Iskolánk rászoruló tanulóit 21 dobozzal ajándékozzuk meg, a többit szülők segítségével a Családsegítő és Gyermekjóléti Integrált Intézménybe szállítottuk.

 

Nagyon köszönjük a szülők támogatását, segítségét. Hiszünk benne, hogy ha jót teszünk, mi is jobbá válunk.

 

Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánunk!

 

A cipősdoboz akcióról készült fényképek ide kattintva megtekinhetők

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum