Halloween party, alsó tagozat

Halloween party az alsó tagozaton

Idén is tartalmas és kellemes szabadidős programon vettek részt iskolánk negyedikes angol nyelvet tanuló diákjai. Hangulatos terem várta a 4.c és 4.d osztályok tagjait, akik közös énekléssel hangolódtak rá a délutáni programra.

Először felelevenítették az ünnepkör hagyományait, majd egy tíz kérdésből álló totót töltöttek ki. A legügyesebbek jutalma egy-egy zacskó rágcsálnivaló volt. Gratulálunk Borsos Amandának és Nagy Sárának, akik ötletes jelmezükért oklevelet vehettek át. Azonban senki sem távozott üres kézzel. Kézműves foglalkozásunkon álomfogót készítettek a gyerekek, amelyet Halloween jelképekkel díszíthettek.

És természetesen nem maradhatott el az édesség sem.

Gyerekeknek külön köszönet a kitartó munkáért. Reméljük jól éreztétek magatokat.

A halloween party-ról készült fényképek ide kattintva megtekinthetők

Gálné Gacsal Erika

Keresztúri Zsuzsanna