Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 5 vendég3 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Halloween party, alsó tagozat

Halloween party az alsó tagozaton

Idén is tartalmas és kellemes szabadidős programon vettek részt iskolánk negyedikes angol nyelvet tanuló diákjai. Hangulatos terem várta a 4.c és 4.d osztályok tagjait, akik közös énekléssel hangolódtak rá a délutáni programra.

Először felelevenítették az ünnepkör hagyományait, majd egy tíz kérdésből álló totót töltöttek ki. A legügyesebbek jutalma egy-egy zacskó rágcsálnivaló volt. Gratulálunk Borsos Amandának és Nagy Sárának, akik ötletes jelmezükért oklevelet vehettek át. Azonban senki sem távozott üres kézzel. Kézműves foglalkozásunkon álomfogót készítettek a gyerekek, amelyet Halloween jelképekkel díszíthettek.

És természetesen nem maradhatott el az édesség sem.

 

Gyerekeknek külön köszönet a kitartó munkáért. Reméljük jól éreztétek magatokat.

 

A halloween party-ról készült fényképek ide kattintva megtekinthetők

 

Gálné Gacsal Erika

Keresztúri Zsuzsanna

Szélesy Esztella

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum