Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 4 vendég4 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Elsősök avatása

  1. október 5-én rendeztük meg iskolánkban immár hagyományosan az elsős avatót.

Először a bemutatkozó műsorukat adták elő a legkisebbek, a német nemzetiségi osztályok még németül is mondtak verset, illetve énekeltek. Mindhárom osztály nagyon ügyes volt!

Ezután a negyedik évfolyam az előzetesen kiadott feladatokat kérte számon: „három próbát” kellett kiállniuk az elsősöknek. Először a kedvenc mesefigurájukat kellett elkészíteniük fejdíszként. Volt nyuszi, maci, de még róka is. Ezután meg kellett számolniuk, mennyi pad van az iskola udvarán, végül a tornatermek számát kellett megmondani, és hogy mennyi található a főépületben.

Mivel mindhárom osztály tökéletesen teljesítette a próbákat, a többi alsós osztály egybehangzóan elismerte, hogy az elsősök valamennyien mostantól igazi dózsás diákokká váltak. Az igazgató bácsi gratulációja után a negyedikesek átadták az elsősök képviselőinek az iskola ajándékait: a dózsás jelvényt és a nyakkendőket.

 

Az avatón készült fényképek ide kattintva megtekinthetők

 

Kedves Elsősök! Örülünk, hogy köztünk vagytok és kívánunk Nektek sikeres,

vidám dózsás éveket!

 

Rácsainé Nyiri Andrea

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum