Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Napocska-tábor

Napocska-tábor
2017. június 19-20-ig ismét Napocskatábor volt iskolánkban.
A 2. c osztály tanulói a kétnapos tábor ideje alatt a közeli Jutas vitéz-kilátóhoz túráztak, kézműves foglalkozáson vettek részt, megismerkedhettek különböző gyógynövényekkel és felhasználásuk lehetőségeivel.
Bán Mihály tanár úr segítségével az iskola udvarán quadozhattak a gyerekek, délután Licsárné Hegyi Erika védőnő által szervezett vetélkedőn csapatokban dolgozva, játékos formában szerezhettek újabb ismereteket az egészségmegőrzésről és az egészséges életmódról.
Lovász Éva, Bettesné Lengyel Andrea

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum