Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

SULIRÁDIÓ 2016.november 7.

images-e1465993273542Jó reggelt kívánok dózsás diáktársak, remélve, hogy élmény dús és tartalmas szünidőben volt részetek, kellemes hetet kívánok mindenkinek! Köszöntöm a héten név- és születésnapjukat ünneplőket, sok örömet és boldogságot kívánva mindannyiotoknak.  

Amint már a szünidő előtt is figyelmetekbe ajánlottam az alsó tagozatban ehét szerdáig lehet jelentkezni Braun Szilvia és Rácsai Andi néninél, az 3.c – ben,  a töklámpás faragó versenyre, a Halloween ünnep jelképével, a sütőtökből készült lámpácskákkal.

Kedves felsős diákok! A szünidő előtt megrendezett Tökfesztiválra, melyet a diákönkormányzat szervezett, jó hogy ilyen sokan eljöttetek. Néhányotok véleménye szerint Tök-jó programok voltak, melyért köszönet Andi, Barbi, Erzsi, Éva, Ildi, Mariann, és a szervező Zsuzsa néninek, s bízunk a folytatásban.

Szeretnének Benneteket kérni, ha van kedvetek, írjatok élménybeszámolót a tökfesztiválról és jutassátok el azt Zsuzsa néninek, hogy írásaitok felkerülhessenek a honlapunkra. Az 5. c osztály tanulói a program helyszínét ötletes és igényes plakátjaikkal színesítették, a közönség szavazatai alapján a legjobban Segesdi Lili, Bán Dorina és szintén az 5.c osztályos Csomai Bianka rajzai tetszettek a leginkább nektek. Köszönet Balogh Éva néninek az ötletért, a lányoknak pedig Zsuzsa néni mai napon, délután adja át jutalmukat.

Kedves Ádám! Köszönjük az elismerő szavakat, öröm volt látni, hogy a nagy nyüzsgésben is mindenki megtalálta a kedvére való elfoglaltságot. Boncz Ádám véleménye szerint ez egy nagyon élvezetes, kalandos és kreatív megmozdulás volt. Lehetne még több ilyen.

Szeretném figyelmetekbe ajánlani a logó pályázatunkat, melynek határideje holnap lejár.

Továbbra is várjuk tartós élelmiszerek felajánlását diáktársatok javára.

Kedves diákok! Az őszi papírgyűjtés összesítőjét, ahogy a vadgesztenye gyűjtését is, már olvashatjátok a honlapunkon és a DÖK faliújságon. Ismételten is gratulálunk minden osztálynak, akik részt vettek a gyűjtésben, s támogattátok diáktársunk gyógyulását.

Samu Barnabásnak köszönjük a mitológiai témakörben összeállított kérdéseit, hamarosan az utolsó kérdése hangzik el, egyúttal kérem azon diákokat vagy osztályközösségeket, akik újabb témakörben szívesen tennének fel kérdést a téli szünidőig diáktársaiknak, azok szerdáig adják le nekem 5 kérdésüket a helyes megfejtéssel együtt.

Most pedig kérem Barnabást a helyes válasz ismertetésére.

Okoskodó játékunk szünidő előtt kérdésére adott helyes válasz Kímérát a kecske, oroszlán, kígyó, sas alkotják. Helyes megfejtőink voltak:

Eheti kérdésem: Mi Zeusz hatalmi jelvénye? Csütörtökig várjuk megfejtéseiteket.

Bolyai Matematikaverseny eredményei:

A Bolyai Megyei Matematikaversenyen iskolánkból 54 tanuló vett részt. A verseny eredményhirdetése az őszi szünet előtti pénteken volt, melyre iskolánk egyik csapata is meghívást kapott.

Évfolyamonként elért legjobb eredményeink:

 1. évfolyam: Számkirályok 10. helyezés
  csapattagok:
  Krizmanich Kata
  Dobos Denedek
  Zalai Dorina
  Somlai Gellért
  Felkészítő: Dériné Tamás Éva
 2. évfolyam: Míra és a három testőr 4. helyezés
  Ők díjazottak voltak az eredményhirdetésen!
  csapattagok:

  Forintos Viktor
  Érsek Titusz
  Grám Botond
  Nagy Katalin Míra                 Felkészítő: Tislérné Ferencz Anett
 3. évfolyam: Pasik 28. hely
  csapattagok:
  Anisics Bendegúz
  Boncz Ádám
  Hunyadvári Ádám
  Krizmanics Máté                    Felkészítő: Rutay Krisztina
 4. évfolyam: Dózsa1 18. hely
  csapattagok:
  Szauter Benedek
  Bánó Szabolcs
  Koronczai Bence
  Bogdán Benedek                      Felkészítő: Lengyel Károly
 5. évfolyam: Különcök 29. hely
  csapattagok:
  Csomay Petra
  Farkas Luca
  Gál Zsófia                                  Felkészítő: Plutzer Ferencné

Szép és mosolygós napot kívánva Zsuzsa nénivel, Barnabással együtt köszönjük szépen a figyelmeteket.

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum