Találkoztunk a Mikulással!

A lappföldi Mikulás december 4-n, pénteken délután a Kozmutza iskolába látogatott el, ahová meghívást kapott iskolánk 2. c és 5. c osztálya is.

catsA Nagyszakállú érkezését – akinek valóban szép hosszú volt a szakálla…- énekkel várták az csillogó szemű gyerekek iskola aulájában.
Minden gyermeknek megköszönte a kedves énekeket, a szép rajzokat, melyeket kincses ládájában visz magával.

Iskolánk 2.c osztályos kisdiákjai (tanító nénik Braun Szilvia és Rácsai Andrea) énekkel és verssel köszöntötték őt, míg az 5. c osztályosok egy közösen készített rajzzal lepték meg.

A Kozmutza iskola értelmileg sérült diákjai egy általuk szőtt szőnyeggel ajándékozták meg Joulupukkit, aki nagyon szívesen jön el mindig Veszprémbe,- mert ahogy ő fogalmazott- itt csak jó és illemtudó gyerekekkel találkozik évről-évre.

Nagy élmény volt , hogy mindenki kapott egy kedves ölelést tőle és sok fotó is készült a találkozásról.

Köszönet a Kozmutza iskolának a meghívásért, igazi nagy élmény és meglepetés ajándék volt a lappföldi Mikulással való találkozás kicsiknek és nagyoknak.

Lambert Zsuzsanna
Az 5. c osztály napközis nevelője