Őszi papírgyűjtés iskolánkban

papírgyujtes3A tavaszi gyűjtésnél is eredményesebb volt iskolánkban az október 12-16. között szervezett őszi hulladék gyűjtési akció.
Elismerés illet mindenkit a lelkes gyűjtőmunkáért hiszen 700 kg-mal több papírt gyűjtöttek diákjaink, összesen 22.280 kg-ot.
Alsó tagozatban a 4.b, a felső tagozatban a 8.a osztály volt a legeredményesebb a gyűjtésben.
A tavaszi akciót követően az összesített versenyben első helyezett alsó és felső tagozatos osztály, a Diákönkormányzat jóvoltából jutalom kiránduláson vehet részt.
Ez évben 7. és 8. osztályos tanulóink karbantartóink Péter és Tibor valamint Pásztor Róbert irányításával délutánonként is lelkesen segítettek a pakolásban, köszönet illeti őket a segítségért.

Tavasszal folytatódik a papírgyűjtés!

Lambert Zsuzsanna Tanárnő

Papírgyűjtés listája 2015. Ősz  összesítő letöltése