Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 3 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Halloween parti a 4. osztályban

November 2-án hétfőn Erika, Esztella és Zsuzsi néni Halloween partit tartottak a negyedikes, angol nyelvet tanuló gyerekek számára.

            A nyelvi teremben gyűltünk össze, ahol dalok éneklésével, mondókázással hangolódtunk rá az alkalomra. Három fős csoportokat alakítottunk és csapatnevet választottunk. Amíg néhányan kézműveskedtek, addig a többiek játékos vetélkedőn vettek részt. Itt rejtelmes hangokat kellett megfejtenünk. Majd egyik társunkból múmiát kellett készítenünk. Lufikkal és pingpong labdából készült szemgolyókkal is ügyeskedtünk. Végül szókirakás volt a feladatunk. Utána cseréltek a csapatok, így mindenki készíthetett pókos fejdíszt és varrhatott tök ablakdíszt.

            A három legjobb csapat oklevelet vehetett át. Mindenki kapott cukorkákat is. Nagyon jól éreztük magunkat.

DSCF9108

DSCF9111

DSCF9075

 

 

 

 

 

Köszönjük szépen a tanító néniknek!

 

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum