Köszönet

Kedves Adományozó!
A veszprémi Dózsa iskola a jogelődje, a Szent István Elemi Népiskola megalakulásának 75. évfordulója alkalmából a pótolandó és visszaállítandó emléktáblánkra szánt nagylelkű adományát, ezúton is szeretettel megköszönjük.
Örömmel tájékoztatjuk, hogy az Ön jóvoltából is, összejött a szükséges 240 e Ft!
A további cselekményeket, technikai okok miatt is, október elejére tervezzük.
Ugyanis a Szent István Elemi Népiskolát anno október 8-án, Magyarok Nagyasszonya napján adták át, avatták és szentelték fel.
A tervezett megemlékezésünkről, a tábla pótlásának ünnepélyes eseményéről időben tájékoztatjuk és meghívjuk Önt.
Addig is hálás köszönettel és tisztelettel üdvözöljük,
az Alapítványunk, az Öregdiák Klub és az iskola közösségei nevében:
Rácz Zoltán sk.                                                                                      Debreczenyi János sk.
Dózsa Iskoláért Alapítvány                                                               Öregdiák Klub elnöke
kuratóriumi elnöke

Veress József sk.