Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Az izgalmas győri kirándulás

DSCF8698DSCF8685DSCF8677

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A harmadik évfolyam Győrbe látogatott el.

Busszal mentünk el az izgalmasnak ígérkező kirándulásra.

Először a Mobilis-be látogattunk el. Amikor beléptünk az épületbe, máris érdekes látvány tárult a szemünk elé.

DSCF8679

Ezután falatoztunk az otthonról hozott csemegékből.

Osztályonként sorba álltunk, hogy felkössék a karunkra a belépőszalagot. Amikor beléptünk, mindenki odarohant egy érdekesnek ígérkező kísérlethez. Megismerkedtünk sokféle fizikai törvénnyel. Felmentünk az emeletre. Itt olyan kísérletek voltak, amiket különböző tárgyakkal végezhettünk el. Miközben elfoglaltuk magunkat, megszólalt a hangosbemondó: Kísérleteken kell részt vennünk! A kiselőadás a tűzről szólt.

A kirándulásnak ez a része jól illeszkedett az egész évben végzett kísérleteinkhez, melyet a TIA- program keretében végeztünk.

Távoztunk az épületből majd elsétáltunk egy tóparti játszótérre és ettünk. Az étkezés után egy kiadósat játszottunk. Ezután ellátogattunk a Boldogasszony Bazilikába. Ott megnéztük Szent László mellszobrát. A Széchenyi térre érve fagyiztunk. Megtekintettük a régen Győrt védő ágyúkat. Visszamentünk a buszhoz.

Egy kicsit késve, de sok szép emlékkel megérkeztünk.

Friedl Perta Viktória
Hargitai László Dániel
Nagy Benedek
Németh Bulcsú Botond

A 3/C osztály tanulói
2015. június 8.

DSCF8687

DSCF8699

DSCF8667

 

 DSCF8700

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum