Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Március idusára emlékeztünk

„Mert tudd meg: e szóban – haza, foglaltatik az emberi szeretet és óhajtás tárgyainak egész öszvessége.”

Kölcsey Ferenc

Iskolánkban a 6.a osztály tanulói Petőfi szavai után palotással teremtették meg a reformkori hangulatot. Műsoruk Batthyányné szalonjába kalauzolta a közönséget, ahol Zichy Karolina, Kossuth Zsuzsanna és Teleki Blanka elevenítették fel a március 15-i eseményeket.

A Dózsa téren a 7.a osztály műsorával a veszprémi napokra emlékezett. Francsics Károly, a veszprémi borbély naplórészletei, a hazáról, szabadságról szóló versek méltó módon idézték fel a forradalom napjait.

Horog Zsuzsa

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum