Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 3 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

„Házhoz megy a zenede”

Március 23-án iskolánk napközis és tanulószobás tanulói, szép számmal vettek részt egy általános műveltséget és zenei nevelést elősegítendő koncerten és zenetörténeti áttekintésen a XX. század könnyűzenéjének fejlődéséről; „Házhoz megy a zenede” címmel.

Érintett műfajok: Blues, Swing, Rock & Roll, Beat, Soul, Funk, Pop

 zenede1 zenede12

Az előadás több mint 60 perce alatt élőzenekarral, táncosokkal és hangszerek sokaságával, és némi történelemi áttekintés keretében megismerhettük többek között Elvis, a Beatles és Fenyő Miklós pályafutásának indulásával és későbbi zenei pályájuk alakulásával. Önfeledt, vidám, buli-hangulatú másfél órát köszönhettünk az előadóknak.

A program házigazdája: Bordás József; sztárvendége: Abebe Dániel Bebe volt. Zongorán és Gitáron kísért Balogh Zoltán és Balogh Roland.

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum