Dózsás siker a Szépíró versenyen

Idén negyedik alkalommal rendezik meg az Országos Szépíró versenyt. Az iskolai forduló után 8 tanulónk vehetett részt a megyei megmérettetésen február 26-án, négy korcsoportban.

1. korcsoport:
Baróti Dorina

2. korcsoport:
Horváth Viktóriaokl
Hégely Luca
Hégely Márton

3.korcsoport:
Szabó Szabina
Sántha Titanilla

4. korcsoport:
Márkus Vivien
Botos Száva

Tanulóink nagy lelkesedéssel készült a megyei döntőre, ahol 32 iskola tanulóival mérhették össze képességeiket.
A vendéglátó Bárczi Gusztáv Általános Iskola és Speciális Szakiskola tanulói kedves műsorral fogadtak bennünket, majd megkezdődött a verseny. Míg az eredményekre várakoztunk filmvetítéssel, virtuális sportprogramokkal üthették el tanulóink az időt.

Hatalmas siker, hogy a legkisebbek (2. osztályosok) közül a mi iskolánk tanulója, Baróti Dorina megnyerte a megyei fordulót, így bekerült az országos döntőbe.

Minden versenyzőnek gratulálunk! Reméljük jövőre is ilyen sok lelkes, szépen író gyermekkel indulhatunk ezen a versenyen!

Külön gratuláció illeti Dorinát, megyei győztesünket! Természetesen az egész iskola nevében szurkolunk, hogy az országos döntőben is ilyen ügyesen megállja a helyét!
Sok sikert Dorina!