Óvodások a Dózsában

Megtörtént az első találkozás. November 26-án, szerdán, iskolánk bővelkedett a programokban.

Délelőtt Ovis kupa sportdélelőttöt tartottuk. Délután, beiskolázási rendezvényünkre vártuk az intézményünk iránt érdeklődő szülőket és gyerekeket. Nagy volt az érdeklődés, hisz közel hetven óvodás látogatott el hozzánk szüleivel együtt.

A találkozó elején iskolánk vezetősége tájékoztatást nyújtott intézményünk oktató-nevelő munkájáról és bemutatták a leendő elsős tanító néniket is.

Itt került sor a „Mesél az őszi erdő” című rajzpályázat eredményhirdetésére is. Gratulálunk a szép munkákhoz!

A rövid tájékoztató után az ovisok megismerkedtek a tanító nénikkel, akik érdekes foglalkozásokat tartottak a kíváncsi gyerekeknek.

Örülünk, hogy ilyen sokan érdeklődtek intézményünk munkája iránt. Nagy örömünkre az ovisok remekül érezték magukat. Reméljük, hogy szép emlékekkel tértek haza.

Kérem a kedves Szülőket , kövessék figyelemmel az iskola honlapját, tájékozódjanak programjaink felől.

Kondorné Denk Zsuzsa