Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 1 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Bolyai sikerek

HARMADSZORRA IS SIKERÜLT…!!
               November 21-én került sor a Deák iskolában a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny eredményhirdetésére. Mi, dózsások ismét nagyon örülhettünk!

A TengerÉSZ csapatunk nem hiába választotta ezt az ötletes, kifejező és rájuk oly jellemző nevet-hiszen megnyerték, immáron harmadik alkalommal, a megyei döntőt! A 7.A osztály tanulói valamennyien: Kárpáti Eszter, Lengyel Katalin, Samu Luca, Véber Liza. Felkészítőjük: Tóth Emese tanárnő.

December 6-án ők képviselik a megyét az országos döntőn. Nagyon szurkolunk nekik és sikeres felkészülést kívánunk!
Szeretettel gratulálunk a Szó-kincs-vadászoknak, akik a 3.B-be járnak és először indultak ezen a megmérettetésen.Az 5. hely az övék! A csapat tagjai:Érsek Titusz, Forintos Viktor, Grám Botond, Marton Dániel. Felkészítőjük:Keresztúri Zsuzsanna

Nagyon örülünk a Dózsákbamacskák 10.helyezésének! Ők az 5. évfolyamon képviselték iskolánkat, név szerint:Bogdán Benedek, Himmer Enikő, Mann Rita, Süveges Luca. Mindannyian az 5/A osztályba járnak.Köszönjük a csapat és felkészítőjük,Bencsik Józsefné munkáját!

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum