Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 3 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Vadgesztenye gyűjtési akció

gesztenye

VADGESZTENYE GYŰJTÉSI FELHÍVÁS

Családi vállalkozásunk egyéb gyógynövények mellett vadgesztenye felvásárlással is foglalkozik, amit nagyon sok iskolában, óvodában szívesen és sikeresen szednek évek óta a gyerekek. Ezt mi tovább feldolgozzuk.

Ezúton szeretnénk

vadgesztenye gyűjtésre hívni az Önök intézményének tanulóit

Hasonlóan működik, mint pld. a papírgyűjtés. Amikor már nem potyog tovább, nem lehet többet szedni akkor mi teherautóval egy előre megbeszélt időpontban elmegyünk és átvesszük a begyűjtött gesztenyét.

A sikeres együttműködés reményében, üdvözlettel: Györe Beáta

——————————————————————————-

A behozott vadgesztenyét az iskolában kijelölt helyen(felső épületben az akadály mentesített mosdóban) vagy az alsós osztálytermekben kérjük elhelyezni, a zsákra vagy a dobozra ráírva az osztály nevét.

 

            Lambert Zsuzsanna

         felsős DÖK vezető       

  DIÁKÖNKORMÁNYZAT

                NEVÉBEN   

VADGESZTENYE GYŰJTÉSI SZÓRÓLAP DÖK-2014

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum