Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Itt járt a Mikulás

 

December hatodikán az alsó tagozatos épületünk bejáratánál fogadta iskolánk tanulóit Mikulás. Majd az első és második órában rövid látogatást tett az alsós osztályokban is. Eredeti ruhája, süvege és pásztorbotja volt! Elmondta, hogy jó barátság fűzi Igazgató bácsihoz, bár Ő közel ezerhétszáz évvel idősebb, mint Jóska bá. Ez a barátság egészen biztos, hogy létezik köztük, hiszen Szent Miklós püspök szinte minden iskolai dolgunkban tájékozott volt. Marci és Ádám voltak a segítői. Jóra intett és megdicsért minket. Mindenkinek adott egy szem szaloncukrot, és kisebb ajándékot is, az osztályoknak.

A rövid látogatás végén arról szólt, hogy reméli, jövőre is találkozunk.

2102

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum