Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Kézilabda

U13-as korosztály az ERIMA bajnokság országos elődöntőjén Tarjánban szerepelt,ahol I. helyezést értek el, így bejutottak az országos döntőbe. Gratulálunk és sok sikert kívánunk a két hét múlva Alsóörsön megrendezésre kerülő 3 napos döntőhöz.

Április 7-én Ajkán rendezték a kézilabda diákolimpia megyei fordulóját, ahol iskolánk csapata 2. helyen végzett. Gratulálunk a csapatnak és edzőjüknek,Tünde néninek.

Csapattagok:

Csomay Pál

Merkli Kornél

Spekhardt Gergő

Lángi Roland

Szöllőskei Gergő

Vécsey Balázs

Gerendi Ákos

Szántai Dominik

Véber Kevin

Plank Dávid

Plank Bence

Karli Péter

Czetti Gergő

Húsvétkor rendezték a nemzetközi Balaton Kupát, ahol a legfiatalabb korcsoportban a Veszprémi Kézilabda Akadémia csapata 1. helyet ért el. Iskolánkból 4 tanuló tagja ennek a csapatnak:Csomay Pál,Merkli Kornél.Szöllőskei Gergő,Lángi Roland.Gratulálunk!

 

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum