Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Mackó-délután

A február 2-ai népi jóslathoz kapcsolódóan rendeztük meg múlt héten a Mackó-délutánt.

Az alsó tagozatos gyerekeket változatos és játékos feladatok várták. Volt vers- és zenehallgatás, 13+1-es totó a valóságban élő és a mesékben szereplő medvékről, majd a programot rövid kézműves foglalkozás zárta. A legügyesebbeket apró ajándékokkal jutalmaztuk.

Mindezek ellenére a legtöbb gyerek érdeklődését felkeltő felhívás a Mackószépségverseny volt. Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy közel 200 plüssmacit gyűjtöttek össze a tanulók. Oklevéllel díjaztuk azt a tulajdonost, aki a legtöbb dörmögőt hozta be, illetve rajta kívül még nyereményre tettek szert a legnagyobb és a legkisebb, a legéltesebb, a legmesszebbről érkezett, a legszebben felöltöztetett lány és fiú maci gazdái is. A gyerekek megfogadták, hogy a jövő évi versenykiírás alkalmával céljuk: rekordot dönteni és még több kis kedvencet behozni.

Keresztúri Zsuzsa és Gálné Gacsal Erika

 

Kattints a képre!

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum