Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Kézilabda

Nyíregyházán került megrendezésre az ERIMA bajnokság U13-as korosztályának országos döntője,ahol iskolánk csapata 1. helyezést ért el. Ebben a versenysorozatban egész évben veretlenül szereplő kézilabdázóink méltán állhattak fel a dobogó legfelső fokára.A torna legjobb kapusa Csomai Pál lett. Gratulálunk az egész csapatnak és edzőjüknek, Nagy Róbertnének,akit az év utánpótlás edzőjének választottak.
Csapattagok:
Csomai Pál
Gábor Marcell
Bábos Marcell
Szöllőskei Gergő
Lángi Roland
Szomódi Szabolcs
Vécsey Balázs
Spechardt Gergő
Süle Márk
Bodó Viktor
Csík Tamás

ERIMA kézilabda bajnokság U12-es korcsoportjának országos döntője Szombathelyen zajlott. Csapatunk  az éves versenysorozat végén a 4. helyet szerezte meg. Gratulálunk a csapatnak és Nagy Róbertné edzőnek.
Csapattagok
Vécsey Balázs
Spechardt Gergő
Czetti Gergő
Szántai Dominik
Karli Péter
Gerendi Ákos
Jánosi Gergő
Véber Kevin
Plank Dávid

 

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum