Kapanap a Dózsa Iskolában

A szülői közösség kezdeményezésével a használatunkban lévő Építők-pályáján április 14-én “kapanapot” tartottunk.

A környéken és távolabb lakó szülők, gyerekek és tanítóik, tanáraik nagy munkát végezte! A pálya futósávját a terület több mint felén gyomtalanították, 10-től 13 óráig.

Létezik még összefogás, működik még a kaláka szelleme!

A jó hangulatú munkáért köszönettel tartozunk: Kocsis Csabának és családjának, Szilágyi Jánosnak és családjának,Szente Lászlónak, Böcskei Károlynak, Varga Józsefnének, Szabó Józsefnének, Heizer Tamásnak, Ángyán László tanár úrnak, Dr. Csehné Hadnagy Andrea és Szabóné Fuit Zsuzsa tanítónőknek, Veress József igazgató úrnak, Holcsek András és Tamás tanulóinknak,valamint a szervezésért Soltész Gergely DÖK vezető tanárnak, illetve a Szülői Közösség vezetőségének, köztük Dr Herth Viktóriának és dr Kisvarga Magdolnának.

Péringer Ferencné Marika néni a gondnok pedig mindenről gondoskodott.

Mindenkinek köszönjük szépen!

kapa