Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Kézis sikerek

Kéziseink újabb sikereiről számolhatunk be. Október végén Szentgotthárdon megrendezett három napos tornán a ’98-asok 2. helyezettek lettek,míg a ’99-esek aranyérmet szereztek. Ezen a versenyen ismét Csomai Pál lett a legjobb kapus.
November 19-20-án Szombathelyen a Student Comfort kupán két korosztályban is szerepeltünk.A ’99-es születésű fiúk ezt is megnyerték, a legjobb játékos Karli Péter lett. A 2001-esek a 4. helyen végeztek.Az edzőnek és minden versenyzőnek gratulálunk!

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum