Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 3 vendég3 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Iskolai megemlékezés – Október 23.

1956 forradalmának és szabadságharcának dicső napjait elevenítette fel iskolánk ünnepi műsora. A magyar történelemnek azt a pillanatát, amikor a világnak példát mutatva a magyar nemzet békés megoldás híján fegyverrel lépett fel jogaiért és a nemzeti függetlenség kivívásáért. Az 55 éve történt eseményeket képekben, dalban, táncban és prózában idézték fel a 8.b és a 8.a osztály tanulói. Színvonalas műsorukkal méltó módon emlékeztünk október 23-ára.

Köszönjük Horog Zsuzsa tanárnőnek és a rendezvény minden segítőjének.

 

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum