Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 4 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Csúcstechnika tanítása – megyei továbbképzés

A Technikatanárok Országos Egyesülete megyei vezetésének szervezésében továbbképzés indult a kollégáknak Veszprém megyében a 2011-2012-es tanévben. A képzéssorozat nyitóelőadása a Dózsa György Általános Iskolában hangzott el 2011. szeptember 7-én. Az egyesület felkérésére iskolánk technikatanárai számoltak be a nálunk folyó oktatás egy érdekes szeletéről: a csúcstechnika tanításáról egyszerű eszközök segítségével. Az előadás közben és után a más intézményekből érkezett tanároknak a segítő gyerekeink közreműködésével lehetőségük nyílt megtekinteni és a gyakorlatban is kipróbálni eszközkészletünket. A kollégák megnézhették annak a robottechnikai kiállításnak a tablóit is, amelyet tavasszal rendezett a Dózsavárosi Klubkönyvtárban a Pannon Egyetem, a balatonfűzfői Öveges József Szakközépiskola és a Dózsa György Általános Iskola.

Bán Mihály 

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum