Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Gazdasági verseny

Gazdasági vetélkedő

A veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola által meghirdetett gazdasági versenyen iskolánk csapata a Dózsa Design Stúdió is eredményesen helytállt.  A verseny célja egy elképzelt iskolai vállalkozás létrehozása iskolai kereteken belül. A pénzről, vállalkozásról, tőkéről és gazdaságról szóló versenyre a Közgazdasági Iskolában került sor november 11-én délelőtt. A rendívül ügyes csapatoknak a vállalkozásuk bemutatása után kvíz, márkafelismerő és pénznemekről szóló feladatokat kellett megoldaniuk. Később a nyitott nappal egybekötött eredményhirdetésen csapatunk az első helyet, aratta le.

Csapattagok voltak: Erdei Annamria

                              Kovács Olivér

                               Pék Bertold

                               Hadnagy Peggi

A csapatunk ezen versenyen nyert könyvvel támogatta iskolánk könyvtárát.

Hozzászólás nem lehetséges.

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum