Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

1988

Az 1988-ban végzett osztályok

“A” osztály

Osztálynévsor: … – osztálykép …

Ács Zsolt, Balázs Anna, Bartha László, Boromissza Péter, Csomay Mihály, Erdélyi Szabolcs, Esztervári Mónika, Fejes László, Gárdonyi Bertold, Hegyi Zoltán, Horváth Károly, Jász Attila, Jász Tibor, Jung Mónika, Kiss Gabriella, Kocsis Marianna, Körmendi Balázs, Márki Zsuzsanna, Molnár Zsuzsanna, Musatics Katalin, Pacher Lívia, Pálffy Krisztina, Plank Beáta, Slavinics Sándor, Stáhl Anita, Somlai Szilárd, Szalay Ferenc, Szendi Varga Edina, Takács István, Tóth Gyöngyi, Vincze Szilárd, Zoboki Henriett


“B” osztály

Osztálynévsor: … – osztálykép …

Antmann Ildikó, Bakó Beatrix, Báder Péter, Báder Róbert, Bácskai Krisztián, Beke István, Bodnár Balázs, Böde Tünde, Dóczi Attila, Farkas Balázs, Hajdú Ákos, Hajdú Tünde, Heizer Tünde, Hock Krisztina, Holl Rita, Horváth Andrea, Horváth Ágnes, Horváth Zsolt, Hornung Ágnes, Kálmán Tamás, Kovács Attila, Méreg János, Mészáros Tímea, Németh Richárd, Novák Orsolya, Pallag Elvira, Pilbáth Judit, Plank Mihály, Rapali István, Rimóczi Andrea, Schenek Ákos, Schmidt Katalin, Szabilics Róbert, Szajkó Mónika, Szomjasi Bernadett


“C” osztály

Osztálynévsor: … – osztálykép …

Antal Gábor, Aradvári Andrea, Bali András, Csiszár Zsolt, Csizmadia Szilárd, Fekete Tibor, Fuith Csaba, Helyes eszter, Horváth László, Jakab Zoltán, Jassek Balázs, Kasler Ildikó, Kirsch Ferenc, Kővári Zsuzsanna, Lakner Elza, Marosi Tóth Ivett, Maurer Balázs, Márton Melinda, Mészáros Ivett, Németh Ágnes, Németh Róbert, Papp Judit, Pizmán Zoltán, Pődör Tímea, Reich Csaba, Ruzsin Péter, Slavonics Annamária, Süveges Szilárd, Szauver Norbert, Tóth Anita, Tóth Károly, Vörösházi Noémi


“D” osztály

Osztálynévsor: … – osztálykép …

Arató Péter, Danisovszky Anett, Dombi Andrea, Fuchs Szilvia, Horváth Tímea, Kiss Zsuzsanna, Kóbor Rajmund, Magyar Krisztián, Mérey Béla, Molnár Zsolt, Munkácsi Roland, Müller Zoltán, Rédei Annamária, Schalbert Katalin, Szabó Margit, Szabó Roland, Szobol Szilárd, Tarr Lujza, Turi Beáta, Zahorák Csaba, Zahorák Tibor, Kőműves Róbert, Maurer Róbert, Sárfi József, Pilbáth Péter, Molnár Krisztina, Tankó Marianna


“E” osztály

Osztálynévsor: … – osztálykép …

Balogh Zsolt, Berecz Gábor, Bődi Judit, Bus Tímea, Csepely László, Csik Péter, Csonka Balázs, Erdélyi Andrea, Fésüs Tamás, Horváth Gabriella, Iván Anita, Kajtár János, Katulacs Anita, Kovács Szilvia, Martinkovics Adél, Monostori Zoltán, Nagy Ágnes, Nagy Beáta, Nagy Melinda, Papp Zoltán, Péterfy Éva, Rácz Anna, Süslecz Tibor, Tehel Rita, Tóth Gábor, Vágó András, Vukman Tamás, Márvány Attila


Vissza az évválasztáshoz …

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum