Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Közös projekt

Közös projekt

Iskolánkat decemberben egy német-magyar közös projektben való részvételre kérték fel, melynek címe „ Eine Lebenswelt Meisterschaft 2010.”. A megkeresés az Anna Frank Schule-ból érkezett, Pockingból. Ez a település Passautól néhány kilométerre fekszik. Német nemzetiségi tagozatunk 7.a és 8.a., valamint a szintén német nyelvet tanuló 7.d. osztály tanulói a német diákok által összeállított kérdőívet töltötték ki. A kérdések a szabadidő eltöltésének szokásaihoz és a magyar hagyományokhoz kapcsolódtak. Kíváncsian várjuk a folytatást és bízunk a további együttműködésben.

 

 

Hozzászólás nem lehetséges.

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum