Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Gisa Berger kitüntetése

Vendégtanárunkat, Gisa Bergert, iskolánk német nemzetiségi tagozatán folytatott, német tanári tevékenységéért  Veszprém Városért Érdemérem Arany fokozatával tűntette ki Debreczenyi János, városunk polgármestere, aki ünnepi köszöntőjében kitért Passau és Veszprém testvér városi kapcsolatára, valamint a bennünket összekötő történelmi gyökerekre. Veress József, intézményünk igazgatója, méltatta a tanárnő eddig végzett tevékenységét, kiemelve különleges személyiségét, kisugárzását. Gisa Berger meghatottan vette át az elismerést és magyarul mondott köszönetet. A kitüntetés átadása ünnepi műsor keretében történt, ahol az 1.a. osztály  és a Maiglöckchen tánccsoport  4.a. és 8.a. osztályos tanulói léptek fel. Köszönjük, hogy a meghívott vendégek nemcsak jelenlétükkel tiszteltek meg bennünket, hanem őszinte örömüket is kifejezték.

Szívből gratulálunk Gisa Bergernek és reméljük jövőre is körünkben köszönthetjük!

 

Hozzászólás nem lehetséges.

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum