„Legyen mindenkinek szép karácsonya”

A „Legyen mindenkinek szép karácsonya” címmel meghirdetett rajzpályázatra beérkezett pályaművek közül a Dózsa iskolából Szilák Emma 3. osztályos tanuló pályamunkája díjazásban részesül.

A díjazottak pályamunkáin kívül az alábbi tanulók rajzai kerülnek kiállításra a Veszprémi Petőfi Színház aulájában: Révhelyi Lilla 1. osztályos tanuló, Barabás Dóra 2. osztályos tanuló, Tóth Szilárd 2. osztályos tanuló, Gerlei Emese 2. osztályos tanuló, Garai Panna Zsuzsanna 2. osztályos tanuló, Birnbauer Botond 4. osztályos tanuló, Segesdi Bíborka Hanna 4. osztályos tanuló.

Böröcz-Bacher Csenge, Rupa Mirella 5. osztályos tanuló, Pfenning Luca 5. osztályos tanuló, Kormos Lia 5. osztályos tanuló, Mocsár Sarolta 5. osztályos tanuló, Tihanyi Gyöngyvér 5. osztályos tanuló, Nagy Sára 5. osztályos tanuló, Fajd Sára 5. osztályos tanuló, Krizmanich Kata 6. osztályos tanuló, Kormos Lara 6. osztályos tanuló.

A kiállítás 2019.12.06-tól megtekinthető Petőfi színház aulájában.

A rajzpályázatra készült fényképek ide kattintva megtekinthetők