Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 1 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Mackó-kiállítás

Mackó-kiállítás

Szép számmal érkeztek a plüssmackók a február elején meghirdetett- immár hagyományosnak mondható- kiállításra. Közel 200 kiállított macit tekinthettek meg a látogatók az iskolai könyvtárban. Az idén is „szakértő”zsűri választotta ki a legtöbbet ölelgetett, legszebben felöltöztetett, legkülönlegesebb, legtermetesebb és legapróbb kedvenceket.

A kedves mackók mellett az 1-2. osztályos gyerekektől Weöres Sándor: A medve töprengése c. verséhez kértünk különleges kézműves munkákat.  A 3-4. osztályos tanulóknak a témához kapcsolódó medvés történeteket, meséket kellett, illusztrációval együtt elkészíteniük.

Köszönet a résztvevő tanulóknak, az alsós tanító néniknek és az értékelésben nyújtott segítségért külön köszönet Bencsik Józsefné, Éva néninek és Ilcsik Andrea tanárnőnek.

Keresztúri Zsuzsanna, Gálné Gacsal Erika

 

Képek

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum