Mackó-kiállítás

Szép számmal érkeztek a plüssmackók a február elején meghirdetett- immár hagyományosnak mondható- kiállításra. Közel 200 kiállított macit tekinthettek meg a látogatók az iskolai könyvtárban. Az idén is „szakértő”zsűri választotta ki a legtöbbet ölelgetett, legszebben felöltöztetett, legkülönlegesebb, legtermetesebb és legapróbb kedvenceket.

A kedves mackók mellett az 1-2. osztályos gyerekektől Weöres Sándor: A medve töprengése c. verséhez kértünk különleges kézműves munkákat.  A 3-4. osztályos tanulóknak a témához kapcsolódó medvés történeteket, meséket kellett, illusztrációval együtt elkészíteniük.

Köszönet a résztvevő tanulóknak, az alsós tanító néniknek és az értékelésben nyújtott segítségért külön köszönet Bencsik Józsefné, Éva néninek és Ilcsik Andrea tanárnőnek.

Keresztúri Zsuzsanna, Gálné Gacsal Erika