Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Diákolimpiák

Évfolyam, korosztály Tanuló neve Verseny megnevezése Elért eredmény, helyezés Szint: országos, megyei, területi… Felkészítő tanár
I.korcsoport Bánó Viktória 2013. évi Országos Modern Tánccsoport Bajnokság döntő bécsi keringő kisformáció 1. Országos
I.korcsoport Németh Réka Erima Kézilabda Gyermekbajnokság (Padányi Bíró M. Ált. Isk. csapatában) 1. Országos döntő
I.korcsoport Dabosi Marcell Területi atlétikai szövetségek közti verseny 600m futás 1. Területi
I.korcsoport Területi atlétikai szövetségek közti verseny távolugrás 1. Területi
I.korcsoport Mecséri Mátyás Bucsy Balázs Emlékverseny vívó diákolimpia fiú kardcsapat 2. Országos döntő Kocsis Miklós
I.korcsoport Krizmanich Máté Bors Ágoston-Meskó Gábor Emlékverseny és utánpótlás vidékbajnokság fiú kardcsapat 3. Vidékbajnokság Kocsis Miklós
I.korcsoport Frantal Nándor JUDO diákolimpia 2. Megyei döntő
I.korcsoport Németh Bulcsú JUDO diákolimpia 3. Megyei döntő
I.korcsoport Orbán Laura Erima Kézilabda Gyermekbajnokság (Padányi Bíró M. Ált. Isk. csapatában) 1. Országos döntő
I.korcsoport Zsargó Panna Erima Kézilabda Gyermekbajnokság (Padányi Bíró M. Ált. Isk. csapatában) 1. Országos döntő
II.korcsoport Kardcsapat fiú Diákolimpia fiú kardvívás 5. Országos elődöntő Kocsis Miklós
II.korcsoport Varga Bálint Diákolimpia fiú kard 1. Megyei döntő Kocsis Miklós
II.korcsoport Király Tamara Gyermek és Pónilovasok Országos Szövetsége Országos Bajnokság Gy11 4. Országos döntő
II.korcsoport Dobos Karolin Gumiasztal Diákolimpia 1. Országos döntő
II.korcsoport Németh Levente Diákolimpia kard egyéni 2. Megyei döntő Kocsis Miklós
II.korcsoport Szauter Benedek Diákolimpia kard egyéni 4. Megyei döntő Kocsis Miklós
II.korcsoport Kézilabda fiú Erima Kézilabda Gyermekbajnokság 5. Országos döntő
II.korcsoport Bánó Szabolcs Diákolimpia 50 m hát 7. Megyei döntő
II.korcsoport Pölös Gréta Diákotthonok aztalitenisz bajnoksága 2. Országos döntő
II.korcsoport Varga Bálint Vívás tőr vidékbajnokság 3.
III.korcsoport Samu Luca Diákolimpia leány kard egyéni 2. Országos döntő Kocsis Miklós
III.korcsoport Kardcsapat leány Diákolimpia leány kardcsapat 2. Országos döntő Kocsis Miklós
III.korcsoport Kardcsapat fiú Diákolimpia fiú csapat 5. Országos döntő Kocsis Miklós
III.korcsoport Lengyel Katalin Diákolimpia kard egyéni 2. Megyei döntő Kocsis Miklós
III.korcsoport Kerekes Sarolta Diákolimpia kard egyéni 4. Megyei döntő Kocsis Miklós
III.korcsoport Atlétika leány cs. Diákolimpia 2. Megyei döntő
III.korcsoport 4×100 fiú váltó Diákolimpia 3. Megyei döntő
III.korcsoport Bódy György Diákolimpia távolugrás 3. Megyei döntő
III.korcsoport Plank Bence Diálolimpia kislabdahajítás 3. Megyei döntő
III.korcsoport Bódy György Tenisz 2. Megyei döntő
III.korcsoport Mátrai Roland Úszás gyors, hát 1. Megyei döntő
III.korcsoport Mátrai Roland Úszás hát 11. Országos döntő
III.korcsoport Mátrai Roland Úszás gyors 15. Országos döntő
III.korcsoport Krepsz Martin Birkózás 5. Megyei döntő
III.korcsoport Atlétika fiú cs. Diákolimpia 4. Megyei döntő
IV.korcsoport Lengyel Dorottya Diákolimpia kard egyéni 2. Megyei döntő Kocsis Miklós
IV.korcsoport Lengyel Katalin Diákolimpia kard egyéni 3. Megyei döntő Kocsis Miklós
IV.korcsoport Kézilabda fiú Diákolimpia 1. Országos elődöntő Nagy Róbertné
IV.korcsoport Kosárlabda fiú Diákolimpia 4. Megyei döntő Veress József
IV.korcsoport Atlétika fiú cs. Diákolimpia 4. Megyei döntő
IV.korcsoport 4×100 fiú váltó Diákolimpia 1. Megyei döntő
IV.korcsoport Czetti Gergő Diákolimpia 100 m 1. Megyei döntő
IV.korcsoport Szilágyi Áron Diákolimpia távolugrás 2. Megyei döntő
IV.korcsoport Fülöp Virág Diákolimpia távolugrás 4. Megyei döntő
IV.korcsoport Szöllőskei Gergő Diákolimpia kislabdahajítás 4. Megyei döntő
IV.korcsoport Horváth András Diákolimpia 1500 m és mezei futás 4. Megyei döntő
IV.korcsoport Merkli Kornél Diákolimpia kislabdahajítás 5. Országos döntő
IV.korcsoport Fülöp Virág Diákolimpia 100 m 4 Megyei döntő
V.korcsoport Kardcsapat leány Diákolimpia leány kardcsapat 5. Országos döntő Kocsis Miklós

 

Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum