Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 3 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Matematika

Medve Szabadtéri Matematikaverseny

Május 11-én került megrendezésre a Medve Szabadtéri Matematikaverseny.

A Kolostorok és Kerteket benépesítette az 1500!!! résztvevő, akik 3 fős csapatokban igyekeztek megoldani a logikai fejtörőket.

A Dózsa iskolából 30 gyerek vett részt ezen a vidám eseményen.

 

Medvebocs kategória:

Arany fokozatot és 6. helyezést értek el: (167 csapatból !)

Krizmanich Kata, Dobos Benedek, Mária Kata

Arany fokozatoz értek el:

Fischer Anna, Kolonics Andrea, Vámosi Kamilla

Kolozsvári Petra, Tóka Máté, Márton Lilla

 

Kismedve kategória:

Ezüst fokozatot értek el:

Bogdán Márta, Bánó Viktória, Hamerli Csenge

Grám Botond, Érsek Titusz

Csordás Szabolcs, Nagy Benedek, Hargitai Dániel

Németh Ádám, Marton Dániel, Jakab Dominik

Kántor Kamilla, Kerékgyártó Fanni, Somlai Katalin

 

Bronz fokozatot értek el:

Heizer Nóra, Kiss Gabriella, Varga Dominika

 

Gratulálunk minden tanulónak, aki ezen a rendhagyó Medve Matekon részt vett.

Matematika Munkaközösség

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Iskolánk tanulói nagyon szép eredményeket értek el ezen a versenyen, következzen azoknak a neve, akik a megyei összesítésben a legeredményesebbek voltak:

 

2.évfolyam:

Stogica Flóra 17. hely

Bánó Szilárd 22. hely

Lengyel Mátyás 23. hely

felkészítők: Lenkei Judit, Dériné Tamás Éva

3.évfolyam

Ondró Máté meghívást kapott az országos eredményhirdetésre

Szabó Dávid 5. hely

Gelléri Gábor 25. hely

felkészítők: Gálné Gacsal Erika, Szászné Csala Nóra

4.évfolyam

Kocsis Júlia 25. hely

felkészítő: Szöllőskeiné Eisenbeck Dóra

5.évfolyam

Pölös Petra 21. hely

felkészítő:  Lengyel Károly

7.évfolyam

Forintos Viktor  2. hely

Nagy Katalin Míra 3. hely

Renácz József 9. hely

Kántor Kamilla13. hely

Grám Botond 15. hely

Csordás Szabolcs 18. hely

Bánó Viktória 22. hely

Nagy Benedek 24. hely

Kerékgyártó Fanni 25. hely

felkészítő: Tislérné Ferencz Anett

Bem József megyei matematikaverseny

A Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskolában 1996 óta rendezik meg a Bem József megyei matematikaversenyt.

 

A kétfordulós, körzeti és megyei verseny zárásaként a legjobb eredményt elérő diákokat, felkészítőiket és a legeredményesebb iskolákat ünnepélyes, méltó keretek között köszöntötték.

 

Iskolánkból 3 tanuló kapott meghívást az eredményhirdetésre:

 

Ondró Máté ( 3.c, felkészítő tanára: Gálné Gacsal Erika) első helyezést ért el,

Vámosi Kamilla (6.c, felkészítő tanára: Széplaki Lea) a harmadik és

Érsek Titusz (7.b, felkészítő tanára: Tislérné Ferenc Anett ) a kilencedik helyen zárta összesítésben a megyei versenyt.

 

A szép eredményekhez gratulálunk!

Győzelem országos matematikaversenyen

2018. március 28-30. között került megrendezésre a XXIX. Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntője Kecskeméten.

A megyei fordulók legeredményesebb tanulóival együtt 83 másodikos kisdiák vehetett részt a döntőben.Iskolánkból a 2.c osztályos Ondró Máté került be a legjobbak közé és kiváló feladatmegoldásával 1. helyezést ért el.

 

 

Tanítója: Gálné Gacsal Erika

 

Máté, gratulálunk kiemelkedő teljesítményedhez!

Bolyai Matematika Csapatverseny

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján sok diákunk szerepelt, közülük a legeredményesebbek:

4.b “Számkirályok” csapata 10. helyezést ért el.
Csapattagok voltak: Dobos Benedek
Krizmanich Kata
Somlai Gellért
Zalai Dorina

Felkészítőjük Dériné Tamás Éva volt.

Dériné Éva - matek
5.b “Míra és a három testőr” csapata 4. helyezést ért el.
Csapattagok voltak:
Forintos Viktor
Érsek Titusz
Grám Botond
Nagy Katalin Míra

Felkészítőjük Tislérné Ferencz Anett volt.

20161121_083845

Gratulálunk a szép eredményekhez!
Matematika Munkaközösség

Matematika háziverseny a 4. évfolyamon

ehA 4.osztályosok május 12-én matematika versenyen mérhették össze tudásukat. Alapműveleti feladatok várták őket, 30 percig számolhattak. Ügyelni kellett a műveletek sorrendjére és a pontosságra. Az első helyezett hibátlan feladatlapot adott be, de a többi versenyző is ügyesen dolgozott.

Az eredmények:  1. helyezett   Nagy Benedek  4.c

                               2. helyezett   Farkas Laura    4.b
                               3. helyezett   Jakab Dominik  4.b
                               4. helyezett    Magyar Lili        4.a
                               5. helyezett    Érsek Titusz     4.b
                               6. helyezett    Hégely Márton 4.a
A helyezetteknek és a felkészítő tanító néniknek (Szászné Csala Nóra, Gálné Gacsal Erika, Lestár Tiborné) gratulálunk, és további szép eredményeket kívánunk.
                        Dériné Tamás Éva és Lenkei Judit
                                                                                                                                   szervező tanító nénik
 
 
 
 

Tudásbajnokság megyei döntő eredményei

Képkivágás

A Tudásbajnokság Levelezős Tanulmányi Verseny megyei döntőjén iskolánkat 34 tanuló képviselte.
Büszkék lehetünk minden résztvevő teljesítményére. Most a legügyesebb tanulók eredményét ismertetjük.

Kormos Lara 2. a osztályos tanuló matematika tantárgyból  megyei 10 helyezett,
Tarrósi Anna 2.a osztályos tanuló környezetismeret tantárgyból megyei 10 helyezett,
Kiss Natália Éva 2.a osztályos tanuló  matematika tantárgyból  megyei 6. helyezett,
Felkészítő tanáruk: Kovács Teréz Krisztina

Dobos Benedek 3.b osztályos tanuló matematika tantárgyból megyei 10. helyezett
Felkészítő tanára: Dériné Tamás Éva

Csordás Szabolcs 4.a osztályos tanuló matematika tantárgyból megyei 10. helyezett,
Bánó Viktória 4.a osztályos tanuló matematika tantárgyból megyei 9. helyezett,
Felkészítő tanáruk:  Szászné Csala Nóra

Németh Bulcsú Botond  4.c osztályos tanuló környezetismeret tantárgyból megyei 9. helyezett,
Felkészítő tanára: Kishalminé Ágfalvi Andrea

Polgár Sára 3.a osztályos tanuló Irodalom, szövegértés témakörben megyei  8. helyezett,
Font Lili 3.a osztályos tanuló Környezetismeret tantárgyból megyei  4. helyezett,
Felkészítő tanáruk: Baum Csabáné

Renácz Róbert  3.a osztályos tanuló Matematika tantárgyból megyei  7. helyezett,
Felkészítő tanára:  Lenkei Judit

Vámosi Kamilla 3. c osztályos tanuló Anyanyelv tantárgyból megyei  4. helyezett,
Felkészítő tanára: Csom Andrea

Szilák Noémi  1. a osztályos tanuló Matematika tantárgyból megyei 7. helyezett, anyanyelv tantárgyból megyei  4. helyezett.
Felkészítő tanára matematikából Szöllőskeiné  Eisenbeck Dóra, magyar nyelvből Horváthné Kovács Valéria

Egyéni jelentkezőként részt vett a versenyen Varju Fanni 5. a osztályos tanuló, aki anyanyelv tantárgyból 4. helyezett lett, valamint Anisics Bendegúz 5.c osztályos tanuló, aki megyei  2. helyezett lett.

 Legvégül a legügyesebb, érmet nyert tanulókat, s tanáraikat ismertetjük:


Megyei 2. helyezett tanulók:
Kolozsvári Petra 3.c osztály
 Anyanyelv tantárgyból   Felkészítő tanára: Csom Andrea
Érsek Titusz 4.b osztály
Környezetismeret tantárgyból  Felkészítő tanára: Gálné Gacsal  Erika

Megyei 1. helyezett, azaz az országos versenyre továbbjutó tanulóink:
Érsek Mózes 2.a osztály
Környezetismeret tantárgyból  Felkészítő tanára : Kovács Teréz Krisztin
Dobos Benedek 3. b osztály
Környezetismeret tantárgyból  Felkészítő tanára : Bánné Borbás Éva
Grám Botond Tamás 4. b osztály
Környezetismeret tantárgyból  Felkészítő tanára: Gálné Gacsal Erika
Polgár Zsófia 5.c osztály
Természetismeret tantárgyból  A tantárgyat Horváth Miklós és Ilcsik Andrea tanárok oktatják.

Gratulálunk a gyönyörű eredményhez!

Szurkoljunk minden továbbjutónak május 28-án, az országos döntőn!

 Bencsik Éva néni

 

 

 

Matematika munkaközösség – Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny

Február 19-én került sor a Zrínyi Ilona Megyei Matematikaversenyre, melyen iskolánk 32 tanulója indult.

Évfolyamonként a legjobb eredmények:

  1. osztály Dobos Benedek 71 pont
  2. osztály: Magyar Lili 89 pont
  3. osztály Anisics Bendegúz 90 pont
  4. osztály: Bogdán Benedek 80 pont
  5. osztály: Papp Kata 90 pont
  6. osztály: Schulcz Dániel 91 pont

A megye összes eredménye megtekinthető a mategye.hu honlapon.

Gratulálunk minden versenyzőnek és a felkészítő tanáraiknak.

Sudoku megyei verseny eredményei

  1. évfolyam:

Kovács Jázmin 44. hely

4. évfolyam:

Bánó Viktória 35. hely

5. évfolyam:

Martonosi Milán 30. hely
Boncz Ádám 35. hely
Faragó Kira 59. hely

  1. évfolyam:

Zalai Glória 35. hely
Szabados Dániel 49. hely
Kerékgyártó Bence 56. hely

  1. évfolyam

Csomay Petra 7. hely
Dabos Karolin 24. hely
Király Tamara 38. hely

  1. évfolyam

Fábián Éva 13. hely
Szarvas Júlia 20. hely
Kárpáti Eszter 38. hely

 

Gratulálunk nekik a szép helyezésekhez.

Házi Sudoku verseny 2015

Sudoku iskolai eredményekKépkivágás

Múlt héten került sor az iskolai Sudoku versenyekre, ahol a táblák pontos kitöltése mellett a gyorsaság is fontos volt.

Évfolyamonként az első három helyezett képviseli iskolánkat a Megyei Sudoku Bajnokságon. Az alsó tagozatosok versenye december 7-én, a felsősök versenye december 8-án lesz a Kossuth iskolában.

Helyezettek:

2. osztály

  1. Pölös Réka
  2. Mocsár Koppány
  3. Major Ákos

3. osztály

  1. Király Nóra
  2. Kovács Jázmin
  3. Krizmanich Kata

Hibátlant írt:
Tóka Dániel, Szilák Enikő, Póta Benedek, Polgár Sára

4. osztály

  1. Bánó Viktória
  2. Nagy Mira
  3. Georgi Vilmos

Hibátlant írt:
Pálffy Hanna

5. osztály:

  1. Boncz Ádám
  2. Martonosi Milán
  3. Faragó Kíra

Hibátlant írt: Polgár Zsófia, Vajthó Anna

 

6. osztály:

  1. Szabados Dániel
  2. Zalai Glória
  3. Kerékgyártó Bence

 

7. osztály:

  1. Király Tamara
  2. Dobos Karolin
  3. Csomay Petra

 

8 osztály

  1. Kárpáti Eszter
  2. Fábián Éva
  3. Szarvas Júlia

Hibátlant írt: Kékesi Szabolcs, Bakonyi Dániel, Nagy László Botond, Kocsis Frida

 

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

Tislérné Ferencz Anett

Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum