Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 1 vendég
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Sport

Judo – VI. Bakony Kupa

Jól sikerül a pápai vendégeskedés

 

31 egyesület 310 judokája vett részt a VI. Bakony Kupán, ami egyben az Észak-Dunántúli régió második rangsorversenye is volt.

A pápai szervezőktől már megszokott kiváló minőségű szervezés és vendéglátás is garancia volt, hogy népes súlycsoportokra és remek hangulatú küzdelmekre készüljünk.

A Veszprém Judo SE 15 fővel vett részt a versenyen, és az alábbi “Dózsás”eredmények születtek.

 

  1. helyezés:  Pfenning Luca
  2. helyezés: Nagy Dorina, Windischmann Botond
  3. helyezés: Pfenning Hanna, Molnár Éva

Gratulálunk

Felhívás focibajnokságra

Kedves felsős diákok!

 

Április 27-án (pénteken)  rendezzük meg felső tagozatos tanulóknak a hagyományos focibajnokságot az 1-es tornateremben diákönkormányzatunk támogatásával.

 

Az 5-6. osztályoknak 12 órától

a 7-8. osztályoknak 14 órától

 

Jelentkezni 7 fő csapatokkal lehet (5 játékos és 2 tartalék) Csapó Mariann néninél és Orbán Zsolt bácsinál lehet április 24-ig fiú, lány és vegyes csapatokkal is.

 

Várjuk a focizni szerető diákok jelentkezését.

 

FELSŐS DIÁKÖNKORMÁNYZAT

Judo hétvége a Veszprém Arénában

Remek eredményt értek el a Dózsa Iskola diákjai a Veszprém Arénában megrendezett regionális judo rangsorversenyen március 18-án. A zord idő ellenére a 10 év alattiak játékos vetélkedőjére 67-en neveztek, a rangsorversenyre pedig 24 klub 173 versenyzője.

 

1. helyezettek: Mireider Félix, Kuglits Márk

2. helyezettek: Lengyel Mátyás, Horváth Eszter, Windischmann Botond, Pfenning Luca

4. helyezettek: Pfenning Hanna

Dózsás diákjaink sport sikerei

Mezei Futóverseny:

Március 17-én, Kecskeméten 110. alkalommal megrendezett Országos Mezei Futóversenyen Birnbauer Zsombor 4. b osztályos tanuló 2000 m-en az előkelő 10. helyezést szerezte meg, egyéniben úgy, hogy idősebbekkel futott, csapatával pedig a 2. helyen végzett.

Birnbauer Dalma 6. b osztályos tanuló a 3000 m-en sárban, szakadó esőben a 8. helyen végzett, Kovács Máté, 6. b osztályos tanuló harmadik helyezést érte el. Gratulálunk az országos sport sikerekhez tanulóinknak.

 

 

Kézilabda:

Vasárnap TELEKOM-KUPA néven rendeztek országos kézilabda tornát Veszprémben 4 csapat az Éles kézi suli, Pick Szeged, Telekom-Tapolca, és a Telekom-Veszprém részvételével az U10-es korosztályban.

A szoros küzdelemben a kupát az Éles kézi suli nyerte, 2. helyen a Telekom-Veszprém, 3. helyen a Pick-Szeged végzett.

A csapat tagjai voltak: Gáncs-Pető Máté 4. c, Gáncs-Pető Levente 4.c, Major Ákos 4.c, Kovács Benedek 4.c, Ender Dávid 4.d, Ender Richárd 4.a, Birnbauer Zsombor 4.b

A legjobb góllövő kupát Birnbauer Zsombor 4. b osztályos tanuló kapta. Gratulálunk.

Szintén ezen a kupán jeleskedtek az U12 korosztályban iskolánk tanulói Hargitai Dániel és Németh Bulcsú 6. c osztályos tanulók, a Telekom-Veszprém csapatát erősítve szerezték meg a bronzérmet a Pick Szeged együttesével nagy küzdelmet víva. Gratulálunk a fiúknak és további sikeres mérkőzéseket kívánunk!

 

 

Atlétika:

Tavaszköszöntő futóversenyt rendeztek a Betekints völgyben a közelmúltban, 1300m-en Birnbauer Botond 2. c osztályos tanuló külön kategóriában, handbike kategóriában az 1. helyezést szerezte meg. Ugyanezen a távon Birnbauer Zsombor 4.b osztályos tanuló szintén az első helyen végzett, 2600 m-en Birnbauer Dalma korosztályában a 2. helyezett lett. Szívből gratulálunk a kiváló sport eredményekhez diákjainknak.

Úszás Diákolimpia – Megyei Döntő

50m gyorsúszás, I. korcsoport

Bánó Olivér  1. osztályos tanuló  III. hely

 

100m fiú gyorsúszás, IV. korcsoport

Bánó Szabolcs  8.a  2.hely

Varga Botond  9.hely

 

100m lány gyorsúszás, III. korcsoport

Adorján – Csomai Vivien   8.hely

 

100m fiú mellúszás, IV. korcsoport

Barabás Imre Dávid  2.hely

 

100m lány mellúszás, III. korcsoport

Bánó Viktória  6.A  5.hely

Adorján – Csomai Vivien  6.hely

 

100m fiú hátúszás, IV. korcsoport

Bánó Szabolcs  8.a  1.hely

Varga Botond   5.hely

 

100m lány hátúszás, III. korcsoport

Bánó Viktória  1.hely

 

100m fiú pillangó, IV. korcsoport

Barabás Imre Dávid  4.hely

 

Az első helyett Bánó Viktória és Bánó Szabolcs iskolánkat képviselik az országos döntőben !

Gartulálunk !

 

Judo diákolimpia

2018. február 17-én, Nemesvámoson a Vadhajtás SE szervezésében, a Veszprém Judo SE közreműködésével került megrendezésre a Megyei Judo Diák Olimpia és Meghívásos judo verseny.

13 klub 130 indulója küzdött az érmekért, és értékes helyezésekért.

A Veszprém Judo SE 27 fővel képviselte magát, és az alábbi Dózsa Iskolás eredmények születtek:

Diákolimpia helyezettek:

  1. helyezettek: Nagy Dorina,  Windischmann Botond,
  2. helyezettek: Nagy Tamás, 

Meghívásos judo verseny eredményei:

  1. helyezettek: Kuglics Márk
  2. helyezettek: Böröcz-Bacher Csenge, Horváth Eszter

Gratulálunk

Kézilabda U12

X. Student Kupán, Szombathelyen szerepelt a Telekom Veszprém U12-es csapata.

 

Iskolánkból 2 tanuló csapattag volt, 6.c-ből Hargitai Dániel és Németh Bulcsú.

 

A kétnapos tornán nagy küzdelemben a 2. helyet szereztük meg.

 

Gratulálunk és további sportsikereket kívánunk !

Kézilabda U10

Szegeden U10-es korosztály számára 6 csapatos kézilabda tornát rendeztek,

ahol az előkelő harmadik helyért mérkőzhettek meg a Telekom Veszprém játékosai

a Pick-Szeged csapatával.

 

Hatalmas csatában 17-15-ös végeredmény született, s így megérdemelten hozták el

a gyerekek III. helyért járó kupát.

 

A gólkirályi címet 2 veszprémi játékos érdemelte ki, akik 3 meccsen 15-15 gólt szereztek.

Gáncs-Pető Máté 4.c és Birnbauer Zsombor 4.b osztályos tanulók.

A csapat tagjai voltak még:

Gáncs-Pető Levente, Major Ákos, Kovács Benedek, Ender Dávid és Ender Richárd

4.c osztályós tanulok.

 

Gratulálunk a szép sikerhez !

Floorball bajnokságot rendeztünk

Diákönkormányzatunk által első ízben hirdetett és támogatott floorball bajnokságot december 8-án, pénteken rendeztük a felső tagozaton.

 

Orbán Zsolt tanár úr vezette 10 perces körmérkőzéseken a négy csapat sportszerű küzdelmet vívott és döntötte el a helyezések sorsát, így

 

a 4. helyen a 6. c,

a dobogós 3. helyen a mindennapos tesisek,

a 2. helyen a 7. c és

a dobogó 1. helyén a 8. b-sek 6 fős csapata végzett.

 

Izgalmas és sportszerű meccseket láthatott a napközis osztályokból álló szurkoló közönség, s a csapatok is láthatóan élvezték a játékot.

 

Köszönet Samu Barnabás 6. a osztályos diáknak és Csapó Mariann tanárnőnek lebonyolításhoz nyújtott segítségéért.

 

A csapatok a diákönkormányzat ajándékait vehették át Lambert Zsuzsanna felsős DÖK segítő pedagógustól és Orbán Zsolt tanár úrtól.

 

Reméljük a jövő évi házi bajnokságon még több csapat részvételével élvezhetjük az egyre inkább közkedvelt floorball mérkőzéseket.

 

Gratulálunk a csapatoknak!

Felsős Diákönkormányzat

DÓZSÁS FLOORBALL HÁZITORNA

floorball

Floorball házitornát hirdetünk

felsős diákoknak

Jelentkezni 4+1 fős csapatokkal

és cserejátékosokkal

december 6-ig a főépület portáján

A csapatnevet és csapattagok nevét kérjük leadni

A floorball tornát december 8-án, pénteken 14 órakor rendezzük meg az 1. sz. tornateremben.

Orbán Zsolt testnevelő tanárnak

köszönjük a szervezést és a lebonyolítást

Diákönkormányzatunk a díjakat biztosítja

Várjuk jelentkezéseteket !

                                                               Felsős Diákönkormányzat

Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum